Sumatra Massage Senang Nyonya - zdravá žena

Tato masáž je zaměřena na vyrovnání energetických toků a životní síly v těle ženy, ženských Jin energií, optimalizace hladiny estrogenu, duševní harmonizaci, prevenci proti stresu, relaxaci i léčení zdravotních obtíží. Účinná proti negativním vlivům současného životního stylu a jako prevence vzniku civilizačních chorob.

Masáž se provádí na celé zadní části zcela nahého těla a na chodidlech.

Používá se směs přírodních olejů, bylinné masti a tradiční čínské ohňové baňky. Rozmasírovávají se zatuhliny v oblasti ramen, beder, pod lopatkami a podél páteře. Velmi příjemná je také masáž zadečku, úponů na křížové kosti, zadní části nohou, kotníků a akupresurních bodů na chodidlech. Léčení a stimulace činnosti vnitřních orgánů je prováděna přikládáním skleněných čínských baněk na příslušné body s ohledem na vaše aktuální zdravotní problémy. Vyrovnávání toků životní energie Čchi, (reiki) a energií Jin je prováděno průběžně v čase masáže.

Masáž je celkově velmi příjemná a relaxační. I prostředí je tomu přizpůsobené. Šero, svíčky, hudba, vůně.

Po baňkování mohou na citlivější pokožce zůstat viditelné stopy ještě několik hodin, je to běžný jev. Léčivý účinek masáže může také spustit v těle detoxikační procesy. Jejich projevy (pocení, slzení, smrkáni atd.) jsou jen vítaným potvrzením úspěšných ozdravných procesů.