Masáž proti celulitidě medem

 

Medová masáž problémových partií je proti celulitidě nejúčinnější. Odstraňuje totiž všechny příčiny vzniku. Nemá cenu používat drahé přístroje na odstranění následků. Pokud jsou podkožní buňky poškozené a nezdravé, je to marná práce.


 

Masáž medem odstraňuje všechny příčiny vzniku celulitidy:

 • Medová masáž vyživuje do hloubky podkožní tkáň.
  Med obsahuje mnoho vitamínů a minerálních látek a pokožkou se vstřebávají i látky, které při konzumaci medu trávicí systém zničí.
 • Medová masáž detoxikuje.
  Pomocí medu je možno z podkoží vytáhnout toxiny, které se na molekuly medu naváží.
 • Medová masáž desinfikuje.
  Málo se ví, že med je také výborný desinfekční prostředek na povrchová zranění. Ale tak působí i v hloubi tkáně.
 • Medová masáž pročišťuje póry kůže,
  odstraňuje odumřelé částečky pokožky anečistoty z pórů. Pleť volně dýchá.
 • Medová masáž prokrvuje.
  Tím, že dochází nejen k stlačování tkáně, ale i k jejímu natahování, je výrazně prokrvována a získává také na elastičnosti.
 • Medová masáž je příjemná a voňavá záležitost. Relaxujte si a odpočívejte. Příjemné prostředí masérny je zařízením a atmosférou uzpůsobeno pro relaxační masáže.

 


 

Celulitida vzniká tím, že podkožní tkáň je porušená, nezdravá, plná toxinů a zatvrdlá. To brání správné funkci při ukládání tuků v podkoží, průchodnosti tkáně a hromadění tuku na některých místech v důsledku porušení vazby tkáně. Používají se různé přístroje na rozptýlení nahromaděných tukových buněk. Cílem léčení je však odstranění příčin. V tom je med neocenitelným pomocníkem. Podkoží vyživené, desinfikované, detoxikované, prokrvené je prostě zdravé a funkční. Není nejmenší důvod, proč by v něm měla vzniknout patologická distribuce tuků.

 

Součástí medové masáže proti celulitidě je i klasická detoxikační medová masáž tak, jak je běžně prováděna na vyčištění úložišť toxinů podél páteře


PROČ SE DETOXIKAČNÍ MASÁŽ MEDEM PROVÁDÍ
V současné době dochází k neúměrnému zaplavení našeho organizmu jedovatými látkami - toxiny (potraviny, léky, životní prostředí). Normální cesty vylučováním přes střevo, plíce, pokožku již nestačí. Toxiny se ukládají v tělesných tkáních v úložištích kolem velkých kloubů (kyčelní, kolenní, ramenní atd) Především kolem páteře, která je v podstatě jeden kloub vedle druhého.

Když se zaplní úložiště toxinů, ty zůstávají vázány v krvi. Krev nosí toxiny na místo molekul kyslíku a živin. Člověk se začne vnitřně dusit a strádat. Projevuje se to malátností, slabostí a celkovou apatií. Vyčištěním úložiště má krev zase kam toxiny odkládat, začne tělo řádně okysličovat a vyživovat, hormonálně spravovat a člověk rázem ožije.

Po masáži není nutná sprcha. Med je průběžně smýván. Na závěr dostanete příjemnou relaxační masáž zad jako bonus.

Med má unikátní vlastnosti a dokáže zázraky. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži.

(cca 40 minut)