REFERENCE z portálu Lavito

(Žádost o hodnocení zasílá portál e-mailovou poštou přímo klientkám po termínu masáže a odpověď je automaticky zveřejněna bez možnosti úpravy textu)

Komentář

5.0

Dnes jsem byla na čokoládové masáži u Jirky Libánskýho, prostředí krásné, příjemné. Masáž úžasná, relaxační všem vřele doporučuji. Pan masér profesionální a velmi příjemný člověk. Cítím se báječně a odpočatě a už vybírám další masáž a těším se na další příjemný zážitek. Děkuji Uršula

5.0

Naprostý relax - dokonalý! A pan Jiří je moc milý a sympatický. Budu opakovat.

5.0

To, že jsem přišla znovu, svědčí o tom, že se mi masáž a celé prostředí a hlavně počínání pana Jiřího moc líbilo. Určitě jsem tam nebyla naposledy.

5.0

Pan Libánský je velice citlivý, vnímá různé defekty a na ty se dokáže zaměřit. Ale i zdravému tělu udělá jeho masáž velmi dobře. Prostředí je decentní, tichá hudba, pořádek, klid. Masér se pohybuje před i po masáži zcela nerušivě, skromně. Ani jako před mužem před ním ženy nemusí mít absolutně žádný ostych.

5.0

Úžasný zážitek. Nikdy předtím jsem na takové masáži nebyla a nevěděla jsem co očekávat, ale pan Jiří byl úžasný, přesně věděl, co potřebuji a já si to moc užila! 100% půjdu brzy znovu :)

5.0

Jiří je opravdový profesionál! Masáž u něj je opravdový zážitek - nejde jen o hnětení svalů, pracuje i s energiemi. Na masáže chodím často, ale tuto hodnotím jako zatím nejlepší v mém životě. Nadšeně doporučuji!

5.0

Je skoro zbytečné opět chválit, chci jen říct, že pro mě je masáž u pana Libánského vždy takový malý svátek, od příchodu do trochu exotického voňavého prostředí salónu až po odchod s pocitem nesmírného uvolnění a klidu. Ten klid se přenáší z člověka, který je víc než masér. Myslím, že za tu hodinu, hodinu a půl ze sebe vydá hodně energie. ačkoliv jsou jeho ceny na dnešní dobu skromné jako on sám. Kdo přijde, pochopí, co říkám. Díky.

5.0

Masáž byla výborná! Salón je čistý a velice pěkně zařízený. Všem doporučuji!

5.0

Jedna z nejlepších masáží, které jsem kdy zažila. příjemné prostředí a zejména velmi vnímavý pan masér s individuálním přístupem. určitě jsem zde nebyla naposledy. Olga

5.0

Skvělá masáž!! Vřele všem doporučuji!

5.0

Úžasné prostředí a nejlepší masaz kterou jsem kdy měla.

5.0

Doporučuji masáž u pana Libánského, uvolníte se, odpočinete si a máte opravdu pocit, že jste pro sebe něco udělaly. Umí se přizpůsobit individuálním potřebám a více se věnoval ztuhlým místům, to se mi také líbí, že nepřistupuje k masáži jako k nějaké naučené technice, která je pro každého stejná. Prostředí je také velmi příjemné.

5.0

Krásné prostředí a vynikající profesionální masáž. Byla jsem spokojena ve všech směrech.

5.0

Nepopsatelný zážitek. Setkala jsem se zde konečně s masérem, který mému tělu porozuměl. Ale dokáže pohladit i duši a hlavně díky jeho zjevné profesionalitě a zkušenostem jde stranou ostych a mohu se úplně uvolnit. Velmi příjemné prostředí. Moc se mi to líbilo, opět přijdu a masáž s tantrou u pana Jiřího mohu doporučit. J. Kalendová

5.0

************ nejlepsi salon

5.0

Dobrý den všem, musím říct, že osobnost, energie a schopnosti pana Libánského ve mně zanechaly intenzivní zážitek. Úžasná relaxační masáž s velkým přesahem... Určitě se stanu pravidelnou zákaznicí... Ještě jednou děkuji! Ilona

4.0

Příjemné prostředí,s masáží jsem byla spokojená..Alena

4.0

Salón je velmi příjemný, pěkně esteticky laděný. Masáž tohoto druhu pro mne byla novinkou, kterou doporučuji ženám vyzkoušet. Pan Libánský rozumí svému řemeslu.

4.0

velmi čisté a milé prostředí, byla jsem spokojená a jistě se vrátím!

2.0

Salon je hezky... Nekomu se takove masaze urcite libi ale pro mne to bylo spise "uchylne"... asi dobre odvedena prace, pro me nikoliv